ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 6056500
nr 605 6500
höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 19:54:09
15/10 21:14:02